U subotu i nedjelju 18. i 19. rujna ćemo održati tradicionalni turnir u Warhammer40k. Kako smo već najavili, turnir će zbog covid situacije biti nešto manji nego inače i sudjelovat će samo 8 igrača iz Hrvatske koji su za sudjelovanje dobili pozivnicu. Ulaz će za sve posjetitelje biti otvoren, ali uz obavezno nošenje maske i dezinfekciju ruku na ulazu u prostorije ZTK.
Ljeto u Brodu 2026. -filmske, ronilačke, astronomske, maketarske radionice, dronovi
ZAJEDNICA TEHNIČKE KULTURE GRADA SLAVONSKOG BODA, Astronomsko društvo Gea x,Klub